Vila Sartios Sarti – Sitonija
Ponuda apartmana u Sartiju!!!
VILA SARTIOS
Vila Sartios Sarti. Ova kuca smestena je na samo 100m od nalepseg dela plaze u Sartiju i na samo 30m od glavnog trga. Iako se nalazi nedaleko od glavnog trga, kuca Sartios je sklonjena od letnje buke i guzve.
Vila Sartios rapolaze sa dvokrevetnim, trokrevetnim i trokrevetnim studijima sa pomocnim lezjem.
Svi studiji imaju SAT TV, klima uređaj čije se korišćenje posebno doplaćuje kao i signal za besplatno korišćenje bežičnog interneta.
Svi studiji u vili Sartios imaju terasu, wc i tuš sa toplom i hladnom vodom, sto i stolice, ormar, kuhinju sa frižiderom koja je opremljena prema broju osoba. Promena posteljine je na svakih pet/sest dana. Domaćini kuća na dan zamene posteljine dostavljaju čistu posteljinu koju gosti sami menjaju kao što i sami održavaju higijenu apartmana tokom svog boravka. Peškiri nisu deo standardne opreme studija/apartmana.
Doplata za koriscenje klima uredjaja je 5€ dnevno.
Galerija fotografija – Vila Sartios:
VILA SARTIOS -CENOVNIK!!!
CENE SMESTAJA SU PO APARTMANU ZA 10 I 12 NOCENJA
Smene sa zvezdicom (*) – CENE SMESTAJA SU PO OSOBI SA UKLJUCENIM AUTOBUSKIM PREVOZOM
Najam studija/apartmana:
Cene iz tabele su za najam studija/apartmana za navedeni broj noći i maksimalan broj osoba bez obzira na uzrast. Pored navedenog broja osoba bez posebne doplate i bez sopstvenog ležaja može boraviti dete do 6 godina. Dete starije od 6 godina, a mlađe od 12 godina može boraviti pored maksimalnog broja osoba u apartmanu bez sopstvenog kreveta uz doplatu od 5eur/danu. Postoje kuće u kojima boravak više od maksimalnog broja osoba nije moguć ni uz doplatu.
Organizator Astra Travel
e-mail: funtours@sezampro.rs